Aluminium Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96
Aluminium

Ogrody zimowe zwane również oranżeriami od kilku lat zdobywają coraz większą popularność wśród Polaków. Ogród zimowy jest nie tylko elegancki, ale również stanowi praktyczne poszerzenie powierzchni użytkowej budynku. Różnorodność konstrukcji umożliwia wykonanie ogrodu zimowego według indywidualnych upodobań.

Zadaszenia aluminiowe i świetliki to nowoczesne formy tzw. dodatkowej zabudowy. Zadaszenia aluminiowe stosuje się zarówno w firmach, jak i w domach prywatnych, jako ochrona przed deszczem i kurzem. Jest to szczególnie ważne, gdy budynek narażony jest na silne podmuchy wiatru, które w połączeniu z ulewnym deszczem czy opadami śniegu mogą poczynić znaczne szkody.

Świetliki stosuje się jako doświetlenie w pomieszczeniach o małej ilości światła słonecznego. Jest to praktyczny sposób, który nie tylko poprawia komfort pracy, ale pozwala również znacznie obniżyć koszty energii elektrycznej.

Aluminium

Winter gardens (orangeries) have recently been gaining popularity. A winter garden is not only elegant but also expands the space that can be utilized. Customized construction allows to create a winter garden according to individual taste.

Aluminium canopies and skylights are modern forms of expanding the space that can be utilized. Aluminum canopies are used by companies as well as in private houses to protect against rain and dust (particularly useful when building is exposed to strong wind, heavy rain or snow).

Skylights are used to allow better sunlight exposure. It is a great way not only to improve comfort of work but also to reduce energy expenses. .

Aluminium Aluminium

Systemy aluminiowe Aliplast - broszura

NASZE REALIZACJE