Bramy segmentowe Normstahl Superior +42 Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Bramy segmentowe Normstahl Superior +42

Bramy segmentowe Superior +42 renomowanej firmy Normstahl należą do najlepszych w swojej klasie na świecie. Cechuje je niezwykle ciche działanie, łatwa obsługa, trwałość, bezpieczeństwo stosowania, mała ilość miejsca potrzebna do jej działania oraz bardzo atrakcyjny wygląd. Bramy garażowe Normstahl stanowią pierwszorzędną syntezę innowacyjnej funkcjonalności i nowoczesnej estetyki. Bramy automatyczne otwierają się pionowo do góry - nadają się zatem doskonale do garaży z niewielką ilością miejsca z przodu lub wybudowanych bezpośrednio przy drodze.

Dzięki montażowi za ościeżem można wykorzystać prawie całe światło otworu garażowego co jest optymalnym rozwiązaniem również dla większych pojazdów. Nasze bramy segmentowe górne przeznaczone są do wszystkich możliwych otworów garażowych (na życzenie Normstahl wykona wymiar nawet z dokładnością do 1mm!). Dużą ilość atrakcyjnego osprzętu sprawia, że nie musisz w niczym ograniczać swej swobody aranżacyjnej.

Wyceminy Twoją bramę - kliknij

Dla kogo przeznaczone są bramy segmentowe Superior +42?

Bramy garażowe Superior +42 przeznaczone są do garaży ogrzewanych, szczególnie gdy istnieje przejście między garażem a budynkiem mieszkalnym. Zapewniają one nadzwyczajną ochronę przed wyważeniem bramy, a także stanowią doskonałą izolację termiczną. Wzornictwo paneli zewnętrznych daje różne możliwości dopasowania do istniejącej architektury. Szeroka paleta barw standardowych oraz dwa dekory drewnopodobne oferują ogromną możliwość kombinacji wyglądu bram. Oczywiście jak w przypadku każdego produktu Hi-END (najwyższego modelu) brama charakteryzuje się najlepszymi rozwiązaniami technicznymi dostępnymi w firmie Normstahl. Bramy segmentowe Superior +42 posiadają cały szereg doskonałych cech materiałowych: między innymi najwyższą stabilność. Uzyskuje się ją przez zastosowanie dużej grubości materiałów aż do 0,5 mm. W połączeniu z izolacją o grubości 40 mm z bezfreonowej pianki poliuretanowej udało się uzyskać jeden z najgrubszych i najstabilniejszych paneli na rynku.

Wzory

Brama garażowa Superior +42 jest klasyczną i sprawdzoną konstrukcją. nie musisz się jednak obawiać, że będzie wyglądała przestarzale - dzięki nowym rozwiązaniom wizualnym nasi klienci mogą wybierać spośród 6 różnych wzorów paneli!

Kolorystyka

Wzornik kolorów standardowych dla bramy Superior +42

Klamka zewnętrzna

Standardowo Normstahl dostarcza bramę z klamką zewnętrzną w kolorze czarnym. jeśli zdecydujesz się na bramę w wersji automatycznej a w Twoim garażu jest przewidziane jakieś inne awaryjne wejście dodatkowe - możesz całkowicie zrezygnować z klamki zewnętrznej podnosząc w ten sposób swoje bezpieczeństwo.

Brama Superior +42 - BEZPIECZEŃSTWO I STYL

Zobacz katalog bram Normstahl

Zobacz film