Bramy segmentowe Nice Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Bramy segmentowe Nice

Segmentowe bramy garażowe marki NICE są idealnym rozwiązaniem zarówno do niewielkich garażów, jak i podjazdów. Bramy garażowe NICE otwierają się pionowo w górę. Ich konstrukcja umieszczona jest na poziomych prowadnicach podsufitowych. Specyfika konstrukcji i montażu bramy garażowej NICE daje możliwości uzyskania światła wjazdu równego szerokości samego otworu garażowego. Zapewnia to możliwość komfortowego wprowadzenia do garażu nawet największych samochodów typu van lub SUV.

Segmentowe bramy firmy Nice dostępne są w aż 44 standardowych wymiarach. Oprócz tego wykonywane są również w wersjach specjalnych, idealnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zakres wymiarów wynosi od 2200 do 5000 mm szerokości oraz do 3000 mm wysokości. Dzięki tak bogatemu zakresowi wymiarów, Bramy NICE można z łatwością dostosować do każdego otworu garażowego, bez względu na jego kształt i wymiar.

Bramy garażowe NICE mogą być otwierane zarówno ręcznie, jak i automatycznie. Ponadto zostały wyposażone w wiele bardzo wygodnych rozwiązań. Ich wielką zaletą jest izolacja termiczna, która pozwala na utrzymania należytego ciepła w budynku, bez względu na panującą na zewnątrz temperaturę.

Wyceminy Twoją bramę - kliknij

Jest to możliwe dzięki wypełnieniu sekcji stalowych bezfreonową pianką poliuretanową o grubości 40 mm oraz uszczelnieniu bramy na całym jej obwodzie, zapewniając tym samym również doskonałą izolację akustyczną. Wszystkie bramy firmy Nice wyposażone są standardowo w sprężyny skrętne, które umożliwiają łatwą i płyną obsługę, również w przypadku bram ręcznych, a dodatkowe zabezpieczenie blokuje bramę przed niekontrolowanym opadnięciem w momencie pęknięcia sprężyny. Na nasze bezpieczeństwo wpływa również unikatowa konstrukcja segmentów bramy, która uniemożliwia przycięcie palców podczas otwierania i zamykania. Nad ochroną rzeczy pozostawionych w garażu czuwa natomiast zamek zatrzaskowy z klamką zewnętrzną, w który w standardzie wyposażone są wszystkie bramy firmy Nice otwierane ręcznie. Dodatkowym zabezpieczeniem przed wejściem niepowołanych osób jest także możliwość dwustronnego ryglowania zamka. W przypadku bram sterowanych automatycznie rygiel wewnętrzny pełni funkcję zamknięcia awaryjnego, co jest bardzo istotne np. w momencie zaniku zasilania. Wszystkie bramy garażowe segmentowe firmy Nice zakupić można w wersji zautomatyzowanej, która charakteryzuje się szeregiem dodatkowych udogodnień i zabezpieczeń. Są one wyposażone w siłowniki Spin 21, Spin 22, Spin 41 lub Spin 41L, które posiadają wiele rozwiązań pozwalających na cichą i płynną pracę oraz oszczędzanie energii. Na uwagę zasługuje również niezwykle czuły amperometryczny system wykrywania przeszkody oraz funkcja zwolnienia prędkości podczas zamykania i otwierania bramy, co jest szczególnie istotne dla bezpieczeństwa przebywających w pobliżu garażu dzieci. Istnieje możliwość korzystania z pilota zdalnego sterowania, dzięki czemu będziemy mogli wjeżdżać, bądź wyjeżdżać z garażu bez konieczności wysiadania z samochodu. Co więcej systemy sterowania radiowego firmy Nice posiadają dynamicznie zmienne kody o ilości kombinacji dochodzącej do 18 trylionów, co czyni je praktycznie niemożliwymi do podrobienia, a nam daje gwarancję, że nikt nie powołany nie będzie mógł skopiować naszego kodu by dostać się bez naszej wiedzy do garażu.


Bramy garażowe dostępne są w trzech wzorach. Linia Nice Classic charakteryzuje się wąskimi przetłoczeniami poziomymi o bardzo uniwersalnym wyglądzie. Nice Premium to z kolei bramy z szerokimi przetłoczeniami poziomymi, które stanowią połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Z architekturą modernistycznych budynków komponować się będą natomiast bramy z serii Nice Design o gładkiej powierzchni i prostej formie. Również szeroka paleta barw i dekorów daje nam nieograniczone możliwość aranżacyjne. Wybierać możemy z 6 kolorów lub 4 oklein drewnopodobnych, barwą i wyglądem przypominających naturalne drewno. Oprócz kolorów i oklein standardowych istnieje także możliwość zamówienia bramy lakierowanej w niemal każdym kolorze z palety RAL. Do wybranej bramy dopasować można także kolor uchwytu dwustronnego oraz zamka z klamką zewnętrzną - czarny, satynowy lub stare złoto. Wszystkie modele poszycia zewnętrznego bram garażowych firmy Nice w standardzie wykonane są z gładkiej struktury blachy typu Silk, co pozwala na łatwe utrzymanie ich w nieskazitelnej czystości oraz ma znaczny wpływ na ich estetyczny wygląd.

Dane techniczne:
Materiał zewnętrzny segmentu: blacha stalowa otynkowana ogniowo i powleczona poliestrem
Wypełnienie segmentu: bezfreonowa pianka poliuretanowa o grubości 40 mm
Konstrukcja nośna: stal ocynkowana ogniowo
Wytrzymałość systemu wyważenia na sprężynach: minimum 15 tysięcy cykli

 

ZOBACZ FOLDER

www.aluminiumap.com.pl/images/folder_bramy.pdf