Bramy segmentowe Design Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Bramy segmentowe Design

Segmentowe bramy garażowe DESIGN to najnowsza oferta firmy Normstahl. Konstrukcja bramy oparta jest na bazie sprawdzonej i cieszącej się doskonałą renomą bramy Secura. Od strony technicznej oba te rodzaje bram praktycznie się od siebie nie różnią, różnią się natomiast wyglądem zewnętrznym. Wygląd bram linii DESIGN może być dostosowany nawet do najbardziej wyszukanych wymagań użytkownika. Jedyne co w tej kwestii może Cię ograniczyć, to Twoja wyobraźnia! Na życzenie można bowiem zamówić bramę z indywidualnym wykończeniem, tak niepowtarzalnym, jak tylko potrafisz sobie wymyślić! To nie jest żaden chwyt marketingowy - to nowa oferta DESIGN!

Dla kogo przeznaczone są bramy segmentowe design?

Chcesz się wyróżnić? Chcesz mieć coś niepowtarzalnego? Chcesz mieć coś, na co masz wpływ przy projektowaniu wyglądu? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmiała TAK to oferta DESIGN jest skierowana właśnie dla Ciebie!

Zarys oferty

W ofercie istnieje kilkanaście typowych dekorów wyróżniających Twoją bramę garażową spośród wszystkich sąsiadów, a jeśli zechcesz, Normstahl wykona także Twój projekt. Kolorystyka bram ograniczona jest "jedynie" paletą barw RAL... Czy to już wszystko? Nie! Do bramy garażowe można zamówić także okienka lub ich imitację, wybierając spośród bardzo wielu modeli... Bazą dla każdego projektu jest brama EURO z panelem gładkim style dającym najwięcej możliwości twórczych... Aby pokazać możliwości tworzenia bram DESIGN prezentujemy przykładowe możliwości wyglądu ozdobionych paneli. Każda brama jest wyceniana indywidualnie!

Przeszklenia dla modelu eurostyle

Pełna elegancja. Ornamentowe szkło akrylowe w ramie aluminiowej, anodowanej w kolorze naturalnym lub lakierowanej proszkowo. Dostępne w 14 kolorach standardowych lub w kolorach specjalnych z palety RAL.

Przykładowe wzory