Bramy segmentowe Normstahl Smart Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Bramy segmentowe Normstahl Smart

Normstahl Smart

Brama segmentowa Normstahl Smart to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i bezpieczeństwo połączone z ponadczasowym wzornictwem. Bramy garażowe Normstahl Smart są bardzo atrakcyjne cenowo oraz niezwykle eleganckie. Dzięki panelowi o grubości 42 mm stanowią nie tylko reprezentacyjny element domu, lecz również zapewniają należytą izolacyjność termiczną budynku. Szeroki wybór wzorów paneli sprawia, że bramę Normstahl Smart można zastosować zarówno w budynkach nowoczesnych, jak i w domach o klasycznym wzornictwie.

Wyceminy Twoją bramę - kliknij

Brama G60 łączy w sobie wszystkie cechy idealnej bramy. Jest ciepła, nowoczesna i do tego bezpieczna. Sprężyny i prowadnice zabezpieczone są przed dostępem, a ochrona przed przytrzaśnięciem palców gwarantuje, że nawet dzieci nie włożą paluszków między panele bramy.Gruba warstwa izolacji termicznej solidnie chroni przed zimnem i upałem, utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia i oszczędza energię. Współczynnik przenikania ciepła w zamontowanej bramie Normstahl Smart wynosi 1,00 W/m2K

Brama garażowa Normstahl Smart nadaje się do każdego rodzaju garażu. Dzięki swojej dporacowanej konstrukcji potrzebuje ona zaledwie 80 mm miejsca z boku i 100 mm w nadprożu, co jest szczególnie ważne w przypadku mniejszych garaży  Jest również rozwiązaniem dla tych, którzy marzą o przestronnym garażu, w którym bez problemu zmieszczą się duże samochody np typu van. 

Wzory


Brama garażowa segmentowa Normstahl Smart jest dostępna aż w 4 różnych wzorach paneli. Dzięki temu bez problemu dopasujesz bramę do stylu swojego domu.

Powierzchnie

Do wyboru  2 powierzchnie bramy: Brillant i Woodgrain

 

Kolorystyka

Do wyboru aż 6 kolorów standardowych.

Klamka zewnętrzna


Standardowo Normstahl dostarcza bramę z klamką zewnętrzną w kolorze czarnym. Jeśli zdecydujesz się na bramę w wersji automatycznej a w Twoim garażu jest przewidziane jakieś inne awaryjne wejście dodatkowe - możesz całkowicie zrezygnować z klamki zewnętrznej podnosząc w ten sposób swoje bezpieczeństwo.