Bramy ramowo-szprosowe ISD 40 Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Bramy ramowo-szprosowe ISD 40

Bramy ramowo-szprosowe dostępne są w różnych wariantach. Możliwe jest pokrycie proszkowe lub lakierowanie dolnych paneli, pokrycie proszkowe profili aluminiowych, różne typy przeszkleń, pojedynczych i izolowanych, drzwi wewnętrzne, szeroka skala wariantów konstrukcji, dowolny rodzaj napędu i sterowania.

Przeszklone bramy przemysłowe wykorzystywane są najczęściej w obiektach, w których niezbędne jest zapewnienie maksymalnej ilości światła, np. w pomieszczeniach w których pracuje się przy obsłudze precyzyjnych maszyn oraz tam gdzie liczy się możliwość wyeksponowania i pokazania znajdujących się w budynku rzeczy (np. w salonach samochodowych).

Brama zbudowana jest z poziomych profili aluminiowych, które są wypełnione elementami szklanymi. Idealnie wkomponowują się w elewację budynku, stanowiąc z nią całość.

Przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze, pozwalają wykorzystać światło dzienne i gwarantują przyjemną atmosferę wnętrza. Są idealne dla bram przemysłowych na przykład do warsztatów i hal produkcyjnych.

Kompleksowa koncepcja bezpieczeństwa z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem palców i chwyceniem z boku, jak i również na wypadek pęknięcia sprężyny eliminuje wszelkie zagrożenia.

KATALOG BRAM PRZEMYSŁOWYCH NORMSTAHL

www.aluminiumap.com.pl/images/Normstahl_-_przemyslowe_01062010.pdf