Kraty rolowane Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Kraty rolowane

Firma AXALUX jest wiodącym w kraju producentem najwyższej jakości mechanicznych systemów antywłamaniowych, w szczególności krat rolowanych. Ich wyroby posiadają certyfikaty jakości IMP i ITD oraz słyną z wysokiej i dużej praktyczności. Kraty wykonywane są zawsze na konkretny wymiar, możliwe jest wykonanie kraty do 12 m szerokości i 6 m wysokości. Ze względu na wielkość i ciężar krat operowanie nimi wymaga zastosowania silników w połączeniu z przełącznikiem kluczykowym, centralką kodowaną lub automatyką radiową. Aluminiowa krata stalowa rolowana zamykana jest automatycznie w położeniu dolnym. Istnieje także możliwość wyposażenia jej w hamulec inercyjny, który będzie zabezpieczał przed przygnieceniem przypadkowej osoby. Zamontowane siłowniki pozwalają na awaryjne sterowanie roletą w przypadku awarii prądu.

Firma posiada szeroki asortyment produktów, dlatego też mogą zaproponować antywłamaniowe kraty rolowane odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Statystyki pokazują, iż dzięki zastosowaniu powyższych wyrobów znacznie zmniejszyła się ilość włamań. Profile wykonywane są w kilku rozmiarach: oczka 50x74, 100x74, 120x50,50x60, 50x8040x8030x80 z profili ażurowych lub pełnych, o różnym ciężarze od 5 do 14 kg na 1m2.

Współpraca z wiodącymi poddostawcami, takimi jak SOMFY jest gwarancją najwyższej jakości oraz najnowszej techniki. Wszystkie kraty mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Niektóre jednak są bardziej dostosowane do zewnętrznego montażu. Krata może być wykonana zarówno z lameli stalowych jak i aluminiowych.

PROFIL 52mm ALUPROF

PROFIL 77mm ALUPROF

PROFIL 100mm ALUPROF

KRATA ROLOWANA DB 100

www.fortaxa.pl/download/db100.pdf

KRATA ROLOWANA ES PERFO

www.fortaxa.pl/download/esperfo.pdf