Drzwi zewnętrzne Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Drzwi zewnętrzne

 

 

Wysokiej jakości drzwi wejściowe powinny spełniać restrykcyjne wymagania z zakresu bezpieczeństwa oraz charakteryzować się wysokim współczynnikiem izolacyjności termicznej, który pokazuje w jakim stopniu drzwi ograniczają utratę energii. Jeżeli zależy nam, aby zamontowane w naszym domu drzwi cechowały się wysoką wytrzymałością i walorami technicznymi, idealnym wyborem są drzwi firmy Wiśniowski, Hörmann lub Obst. Ponadto w naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo także klasyczne drzwi drewniane o niestandardowym wzornictwie.

 

 

 

WIŚNIOWSKI

 

Drzwi CREO Wiśniowski to to aluminiowe drzwi zewnętrzne o współczynniku przenikalności ciepła U na poziomie 0.8 W/m2K. Ponadto szeroka gama wzorów i kolorów drzwi CREO Wiśniowski pozwala na stworzenie wymarzonej aranżacji dla Twojego domu.

 

Zobacz katalog drzwi CREO

Więcej informacji na stronie producenta

 Zobacz film 

HORMANN

 

 

Drzwi do domów i wejść bocznych są dostępne w szerokim wyborze wzorów. Te niedrogie drzwi zewnętrzne są standardowo wyposażone w bezpieczne ryglowanie wielopunktowe, oszczędzają energię dzięki bardzo dobrej izolacji termicznej i stanowią atrakcyjną wizytówkę domu.

Zobacz katalog drzwi firmy Hormann

 Zobacz film

 

 

OBST

 

Drzwi zewnętrzne firmy Obst to drzwi, które sprawią że twój dom nabierze wyjątkowego charakteru. Zastosowanie wypełnienia o wysokiej jakości zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną a 2-komponentowa akrylowa powierzchnia gwarantuje wysoką odporność na światło ultrafioletowe.

 Zobacz katalog drzwi firmy Obst