Drzwi wewnętrzne Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Drzwi wewnętrzne

 

 

W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór wewnętrznych drzwi fornirowanych, okleinowanych oraz z litego drewna. Nasze drzwi dostępne są zarówno w klasycznym wzornictwie, jak i w nowoczesnych formach. Dostęp do różnych marek zapewnia większy wybór jakościowy, kolorystyczny i wzorniczy.

 

 

 

 

 

 

DRE

 

 

Drzwi wewnętrzne DRE wykonane innowacyjną metodą okleinowania, polegającą na łączeniu oleiny poza krawędzią przylgi. Wpływa to na estetykę wykończenia i trwałość produktu. Dodatkowo, metoda ta sprawia że drzwi  DRE posiadają zaokrąglone krawędzie bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci. Obok skrzydeł okleinowanych w ofercie są również skrzydła fornirowane naturalnym drewnem oraz szklane.

 

 

Katalog drzwi firmy DRE

 

 

 

 

POL-SKONE

 

 

Drzwi wewnętrzne wykonane innowacyjną metodą okleinowania, polegającą na łączeniu oleiny poza krawędzią przylgi. Wpływa to na estetykę wykończenia i trwałość produktu. Dodatkowo, metoda ta sprawia że drzwi POL-SKONE posiadają zaokrąglone krawędzie bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci. Obok skrzydeł okleinowanych  w  ofercie są również skrzydła fornirowane naturalnym drewnem oraz szklane.

 

 

Katalog drzwi firmy POL-SKONE

 

 

 

 

 

PORTA

 

 

Drzwi wewnętrzne wykonane z płyt tłoczonych o interesującym wzornictwie i różnorodności kolorystycznej. Drzwi produkowane są we wszystkich wymiarach używanych w budownictwie. Wszystkie walory estetyczne są wynikiem wysokiej jakości produkcji drzwi i ciekawego wzornictwa a uszczelka ościeżnicy podnosi ich funkcjonalność poprzez gwarancję cichej pracy i szczelność.

 

 

Katalog drzwi firmy PORTA