Napędy do bram ogrodzeniowych oraz fasady aluminiowe – informacje o firmie: Łódź Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Aluminium Profilsystem – bramy garażowe i przemysłowe

Firma Aluminium Profilsystem to zespół doświadczonych specjalistów, który od 24 lat zajmuje się dostawą, montażem oraz profesjonalnym serwisem bram segmentowych i przemysłowych oraz napędów i automatyki do bram. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. W naszej bogatej ofercie znajdują się wyłącznie najwyższej jakości produkty. Niezwykłą trwałość oraz funkcjonalność dystrybuowanych przez nas systemów może potwierdzić ogromna grupa ich użytkowników. Ze świadczonych przez naszą firmę usług korzystają zarówno odbiorcy prywatni, jak i duże przedsiębiorstwa przemysłowe. Z tego też względu, asortyment naszego sklepu jest bardzo bogaty i mogą w nim Państwo znaleźć zarówno bramy garażowe przeznaczone dla odbiorców indywidualnych, jak i przystosowane do intensywnej eksploatacji bramy przemysłowe.

Oferta „Aluminium Profilsystem” stanowi również doskonałe uzupełnienie dla innych branż, takich jak architektura, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe, elektronika użytkowa. W szerokiej ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć m.in. różnego typu fasady aluminiowe, ogrodzenia, drzwi techniczne (w tym drzwi p-poż), okna, rolety itp. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym w Łodzi.

Nasza szczegółowa oferta obejmuje następujące produkty:

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty posiadają instrukcję w języku polskim oraz gwarancję użytkowania. Nasza firma przy realizacji zamówień zapewnia transport, demontaż starych urządzeń, montaż nowych oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferujemy współpracę opartą na bezpośrednich kontaktach. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi kontrahentami miała charakter stały, a nie jednorazowy. W związku z tym w naszym działaniu szczególny nacisk kładziemy na solidność i terminowość świadczonych usług. Służąc fachowym doradztwem, zawsze pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Oferujemy sprzęt renomowanych firm przy zachowaniu rozsądnych relacji cenowych. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta będzie dla Państwa atrakcyjna i korzystnie wpłynie na współpracę pomiędzy naszymi firmami. Z przyjemnością wyjaśnimy wszystkie niejasności.

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami.