Ogrodzenia panelowe Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenie panelowe z wypełnieniem panelowym stanowią wysokiej jakości systemy ogrodzeniowe składające się z elementów umożliwiających profesjonalny i tani montaż.

 

 

 

 

 Zastosowanie tego systemu poleca się do grodzenia posesji prywatnych, osiedli, szkół, budynków użyteczności publicznej, lotnisk oraz obiektów wojskowych. Szczególnie skuteczne zabezpieczenie obiektów sportowych.Panele ogrodzeniowe wykonane są jako maty zgrzewane z pionowych i poziomych prętów o średnicy 5mm. Pionowe pręty rozstawione są co 50mm a poziome co 200. W zależności od systemu panel posiada 2 lub 4 poziome przetłoczenia usztywniające.

 

 

 

 Ogrodzenia przemysłowe VEGA firmy Wiśniowski

Ogrodzenia panelowe system Vega to uniwersalne rozwiązanie dla domu i przemysłu.  Znajdują szerokie zastosowanie przy grodzeniu parków, budynków użyteczności publicznej, supermarketów, fabryk, obiektów sportowych, a także posesji prywatnych. Panel VEGA B wykonany jest z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy 5 mm, VEGA B Light z prętów o średnicy 4 mm, a panel VEGA B Light II z prętów o średnicy 3 mm.

 

Dostępne wysokości:

 

Więcej informacji na stronie producenta