Żaluzje poziome Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Żaluzje poziome

ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE to najstarsza i najbardziej popularna forma ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. Największą zaletą tego typu żaluzji jest bardzo prosty sposób regulacji poziomu naświetlenia dzięki możliwości stopniowania nachylenia listew. Aluminiowe żaluzje poziome mogą być montowane na wiele sposobów, mogą zostać przymocowane nawierzchniowo lub między szybami na wszelkiego rodzaju oknach. Istnieje również możliwość montażu bezpośrednio do sufitu lub ściany.

 

 

 

 

 

Żaluzje wykonane są z taśmy aluminiowej o szerokości 16mm, 25mm i 50mm w bogatej gamie kolorystycznej  oraz dekorach drewnopodobnych. Różne rodzaje regulacji( sznurek+pokrętło lub koralik) pozwala na dopasowanie funkcjonalności do osobistych preferencji. Dostępne są również żaluzje w wersji light-less, które dzięki specyficznej budowie taśmy pozwalają na uniknięcie efektu "sączenia światła" po całkowitym zamknięciu żaluzji.

 

 

 

POMIAR - ZOBACZ ANIMACJĘ>>

MONTAŻ - ZOBACZ ANIMACJĘ>>

 

 

ŻALUZJE POZIOME DREWNIANE to niebanalny, bardzo elegancki system osłony okien, dodający wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji ilości i kierunku wpadającego światła. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian.

CECHY ŻALUZJI DREWNIANEJ 25mm:

> wysoki poziom estetyki

> lamele o szerokości 25mm wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna

> 2 systemy żaluzji: CLASIC - z drewnianą osłoną rynny górnej w kolorze zbliżonym do koloru lameli;  RETRO - bez osłony rynny górnej ale ze stylizowanym mechanizmem w kolorze patynowego brązu

> osłona rynny górnej, belka i detale wykonane z drewna w kolorze zbliżonym do koloru lameli

> w standardzie drabinka taśmowa w kolorze zbliżonym do koloru lameli

CECHY ŻALUZJI DREWNIANEJ 50 mm:

> wysoki poziom estetyki

> lamele o szerokości 50mm wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna

> osłona rynny górnej, belka i detale wykonane z drewna w kolorze zbliżonym do koloru lameli

> kolory sznurków i drabinek zbliżone do koloru lameli

 

 

 

POMIAR - ZOBACZ ANIMACJĘ >>

MONTAŻ - ZOBACZ ANIMACJĘ >>