Rolety zewnętrzne Integro Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Rolety zewnętrzne Integro

Rolety zewnętrzne Integro to system przeznaczony przede wszystkim do stosowania w nowo wznoszonych budynkach. Może być jednak także, po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża, z powodzeniem stosowany w obiektach już istniejących.

Zastosowanie systemu Integro jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla projektantów i budowniczych. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest w ogóle niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą bez problemu być idealnie dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Elementy podtynkowe systemu rolet Integro nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, dzięki czemu nie naruszają bilansu energetycznego budynku. W systemie Integro istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).

Skrzynka rolety wbudowana pod istniejące nadproże, plus system moskito INTEGRO, to system rolet aluminiowych do nowego budownictwa. Rolety aluminiowe w systemie INTEGRO wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. Nowoczesna konstrukcja skrzynki INTEGRO pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników. System INTEGRO zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości izolacyjnych.

INTEGRO to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Elastyczność zastosowań tego systemu dodatkowo podkreśla fakt, że rolety INTEGRO oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji.
W systemie INTEGRO oferujemy również wersję rolety antywłamaniowe z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

System podtynkowy INTEGRO

PROFILE

DOSTĘPNE KOLORY