Automatyka do bram i rolet oraz systemy sterowań – oferta Aluminiumap: Łódź Aluminumap
biuro@aluminiumap.com.pl
(42) 651 89 96

Nice – sterowanie i automatyka do bram

NICEFirma Nice Polska istnieje od 1996 roku. W trakcie już prawie 20 lat swojej działalności zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice dostarcza pełen asortyment automatów, począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową – siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. Firma NICE współpracuje z ponad tysiącem partnerów handlowych na terenie całego kraju. Nice Polska już od dawna jest obecna w gronie najlepszych przedsiębiorstw na polskim rynku, które działają zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi. Potwierdzeniem tego jest zdobycie przez firmę wielu certyfikatów i nagród, m.in. certyfikatu systemu zarządzania jakością za zgodność z normą ISO, pięciokrotne wyróżnienie znakiem Solidna Firma oraz stała obecność w rankingu Gazel Biznesu.

Czytaj więcej: Nice – sterowanie i automatyka do bram

TOUSEK Sterowanie i Automatyka

Firma Tousek Napędy Do Bram powstała w 1974 roku i należy do absolutnych prekursorów tej branży na świecie. Eduard Tousek zakładając firmę położył kamień węgielny pod istniejącą dzisiaj Grupę Przedsiębiorstw. W 1988 r. nastąpiło przekształcenie firmy w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Trzy lata później Tousek otworzył swoją filię w Niemczech. Kolejna filia - pierwsza poza obszarem niemieckojęzycznym - powstała w 1993 r. w czeskiej Pradze. Latem 2001 roku powstała z kolei filia w Polsce.

Czytaj więcej: TOUSEK Sterowanie i Automatyka

Automatyka do bram garażowych NICE

Spin11

Silnik do bram garażowych 550N do 8 m2 powierzchni bramy.

> Specyfikacja PDF

Czytaj więcej: Automatyka do bram garażowych NICE

Automatyka do bram przesuwnych NICE

Robus

Automatyka do bram przesuwnych NICE jest systemem, który doskonale się sprawdza w systemach bram przesuwnych, zarówno jedno-, jak i dwuskrzydłowych. Elektromechaniczny siłownik z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS do bram przesuwnych obsługuje bramy o wadze do 350 kg, 600 kg lub 1000 kg.

> Specyfikacja PDF

 

Czytaj więcej: Automatyka do bram przesuwnych NICE

Automatyka do bram skrzydłowych NICE

WINGO

Zestaw do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 1.8 m.

> Specyfikacja PDF

Czytaj więcej: Automatyka do bram skrzydłowych NICE

Więcej artykułów…

  1. Automatyka do bram garażowych TOUSEK
  2. Automatyka do bram skrzydłowych TOUSEK
  3. Automatyka do bram przesuwnych TOUSEK
  4. Automatyka do bram przemysłowych